AxTel Elite HDvoice mono

axtel-elite-hd-mono
Gwarancja
36 miesięcy
Nazwa produktu AxTel Elite HDvoice mono
Opis techniczny  AxTel Elite HDvoice mono NC
Cena słuchawki w sklepie 4ip.pl

Słuchawka nagłowna  z mikrofonem wersja na jedno ucho.

Mirkofon z redukcją szumów.

 

Jeżeli cenisz sobie jakość i estetykę i chcesz zapewnić konsultantom i końcowym użytkownikom komfort pracy. Ta słuchawka spełni Twoje oczekiwania.

Profesjonalna słuchawka z mikrofonem wykonana z najlepszych materiałów w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi sprawdzi się w każdym, nawet najbardziej hałaśliwym  call center.

Słuchawki call center wykonane z dbałością o każdy szczegół. Wykorzystane głośniki w jakości HDVoice oraz  wysoka redukcja szumów w mikrofonie to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników . Dzięki temu konsultant i klient po drugiej stronie słuchawki mogą w pełni skupić się na swojej rozmowie i nie rozpraszają ich dzwięki z otoczenia.

Zastosowanie wysokiej klasy materiału do całej konstrukcji sprawia, że  użytkowanie słuchawki staje się przyjemnością w czasie wielogodzinnej pracy.  Mikrofon z elastycznym wysięgnikiem ,regulacja pałąka ( 10-stopniowa) i ruchome głośniki docenią użytkownicy, których oczekują łatwego dopasowania do indywidualnych potrzeb.