AxTel M2 Comfort mono

Axtel-m2-mono

AxTel M2 Comfort mono

Słuchawka nagłowna  z mikrofonem wersja jednouszna.

Mirkofon z redukcją szumów.

 

 

Produkt o satysfakcjonującej  jakości i trwałości. Słuchawka nagłowna wyposażona w złącze „Quick Disconnect” zapewnia podłączenie do dowolnego telefonu stacjonarnego lub komórkowego. W zalezności od gniazda przyłączeniowego i telefonu  należy dobrać właściwą końcówkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu słuchawka Axtel współdziała z większością dostępnych telefonów stacjonarnych i komórkowych.

W pracy każdego konsultanta Call Center i pracownika biurowego ważną rolę odgrywa właściwie dopasowana nagłowna słuchawka z mikrofonem.   W opcji mono dysponujemy słuchawką jednouszną co wypływa na jakość i komfort pracy. Dlatego warto ją zastosować w przypadku pomieszczenie o bardzo niskim natężeniu hałasu gdzie pracuje niewiele osób prowadząych jednoczesne rozmowy.
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa produktu AxTel M2 Comfort mono
Prezentowany model dysponuje mikrofonem z podstawowym poziomem reducji szumów i przy zastosowaniu małego biura czy infolinii w 100% sprosta zadaniu,
W porównaniu do innych modeli Axtel M2 mono waży niewiele co  sprzyja komfortowi osób, które czesto odbierają połączenia telefoniczne  i nie mogą pozwolić sobie na ściaganie słuchawki. Waga słuchaki to tylko 59g.

*cena SRP na dzień 11-10-2014 z wybranych sklepów internetowych