AxTel MS2 mono USB

ms2-mono ms2-mono-adapter
Axtel - producent
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa produktu AxTel M2 Comfort mono USB
Opis techniczny  axtel-ms2-mono-usb
Cena słuchawek  w sklepie

Słuchawka USB nagłowna  z mikrofonem wersja na jedno ucho.

Mirkofon z redukcją szumów.

 

Słuchawka Axtel ze złączem USB zoptymalizowana do współpracy z Microsoft Lync. Idealna do pracy na stanowiskach komputerowych z odpowiednim oprogramowaniem umożliwiającym odbieranie i wykonywanie połączeń. Słuchawka nagłowna wyposażona  w kontrolę połączeń za pomocą przycisków na kablu. Cztery funkcje odpowiadają za  odbieranie połączeń, zakończanie połączeń oraz regulację głośności  (+/-, mute)

Słuchawka wyposażona w mikrofon z podstawową redukcją szumów – przeznaczone do pracy przy telefonie/Call Center o niskim natężeniu hałasu. Rownież oznaczenie mono informuje, że jest to wersja na jedno ucho dlatego słuchawka dedykowana jest do call center i biur mniej hałaśliwych gdzie osoby siedzące w niedużej odległości nie przeszkadzają sobie nawzajem.

W pracy każdego konsultanta Call Center i pracownika biurowego ważną rolę odgrywa właściwie dopasowana nagłowna słuchawka z mikrofonem.   W opcji mono dysponujemy słuchawką jednouszną co wypływa na jakość i komfort pracy. Dlatego warto ją zastosować w przypadku pomieszczenie o bardzo niskim natężeniu hałasu gdzie pracuje niewiele osób prowadząych jednoczesne rozmowy.


*cena SRP na dzień 11-10-2014 z wybranych sklepów internetowych